WhiskyBreak a zarazem 4 urodziny – zapraszamy

Informacja o najbliższej degustacji:

Nasz najbliższy WhiskyBreak będzie po trochę wspomnieniowy bo obchodzić będziemy 4 urodziny! Opowiemy jak zaczęliśmy działać, dlaczego i co w ciągu tego czasu się wydarzyło.  To jest też nasz najważniejszy whiskybreak pod względem whisky. Czy możemy liczyć, że będzie ciekawa, rzadka i po prostu dobra? Odpowiedzielibyśmy od razu, że tak ale…tym razem zmienia się koncepcja spotkania. Dużą część odpowiedzialności przekazujemy Wam 🙂  Osoby, które chcą dołączyć proszone są o przyniesienie ciekawej/oryginalnej butelki whisky (może być nawet otwarta z zawartością połowy butelki) Więc czy line-up będzie ciekawy w dużej części odpowiadacie Wy drodzy uczestnicy – ja jestem spokojny o Wasz wybór. Może dojść niewielka opłata za wynajęcie sali w której się spotkamy.

W tym miejscu przypominamy zeszłoroczne nasze Urodziny.

Butelki uczestniczące w aukcji – WhiskyBreak w styczniu 2015 roku

Polecamy nie zwlekać i już dziś się zapisywać.

 

05.01.2018 Piątek – godz. 19.00 Temat: 4 urodziny Whiskymywife!

Miejsce: Podamy już wkrótce – wszystko zalezy od liczby zgłoszeń.

Whiskybreak to krótkie spotkanie podczas którego w luźnej atmosferze będzie można odpocząć od codziennych trudów degustując dobrą i specjalnie dobraną whisky. Uczestnicy spotkania będą mogli degustować x  różnorodnych whisky (zalezy od frekwencji) , posłuchają opowieści o ich pochodzeniu, historii i produkcji. Razem z prowadzącymi wejdą bogaty świat zapachu i smaku tego trunku. Whiskybreak to również szansa na spotkanie ciekawych ludzi, nawiązanie kontaktów towarzyskich i biznesowych.

W trakcie degustacji…

Podstawowe informacje o degustacji WhiskyBreak:

Whisky

Tak jak napisałem lin-up zależy od Was. My oczywiście przyniesiemy coś ciekawego – w końcu nie codziennie obchodzimy 4 urodziny! W przypadku osób, kóre mają problem z przniesieniem whisky zapraszamy do kontaktu – pomożemy w tym lub po prostu będzie można zapłacić a my z zebranych pieniędzy kupimy jakąs whisky za część opłaty sfinansujemy miejsce spotkania.

2 urodziny WhiskyMywife – grudzień 2015 roku

Przebieg

Spotkanie ma mieć luźny charakter, więc nie będzie zbyt długich wywodów na temat produkcji i rodzajów whisky. Chcemy jednak aby spotkanie miało charakter edukacyjny, więc o każdej wybranej whisky chwilę opowiemy. Jednak forma spotkania będzie w większości czasu inna czyli przy każdym stoliku będzie kilka osób – będziemy dyskutować, polewać sobie i rozmawiać o butelkach jakie przynieśliśmy.

WhiskyBreak czyli wieczór w doborowym towarzystiwe

Przypominamy kilka relacji z whiskybreak z poprzednich lat:

Pierwszy w historii miał miejsce w 2014 roku :

Whiskybreak 1 – relacja

 

WhiskyBreak nr 3 czyli o inwestowaniu w whisky – relacja

WhiskyBreak urodzinowy – jak było ?

Artyści na wybiegu czyli WhiskyBreak

 

 

Dla kogo?

Dla osób, które w tym pędzącym świecie, w środku tygodnia chcą i mogą sobie pozwolić na chwilę wytchnienia w doborowym towarzystwie. Spotkanie ma charakter edukacyjny więc poziom zaawansowania nie jest istotny. Zakładamy udział grupy kilkunastu osób.

Grzegorz Nowicki i Daniel Lichota zapraszają !

Zgłoszenia i koszty

Zgłoszenia przyjmujemy mailowo i telefonicznie. Prosimy o zgłoszenia na maila : grzegorz@whiskymywife.pl lub uzupełniając poniższy formularz:

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres e-mail (wymagane)

Nr telefonu

Treść wiadomości

 

Koszt uczestnictwa to przyniesienie whisky ze sobą plus ewentualnie niewielka opłata za wynajęcie miejsca na degustację.

 

 

 

 

mccoy

daniel

dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment Spam Protection by WP-SpamFree