6 urodziny WhiskymyWife / swięteczne spotkanie miłośników whisky

6 urodziny Whisky My Wife!

 

WhiskyBreak.

Informacja o najbliższej degustacji:

Termin: Piątek 17 stycznia 2020! godz. 19.00

Temat: 6 urodziny WhiskyMyWife

Miejsce: U naszych przyjaciół z Fortu Whisky https://fortwhisky.pl/ i https://www.facebook.com/FortWhisky/

Prosimy o zgłoszenia – liczba miejsc ograniczona.

3 urodziny WMW

Zgodnie z tradycją whiskybreak urodzinowy rządzi się swoimi prawami a jako, że nowa idea się sprawdziła powtarzamy ją w tym roku. To jedyna degustacja w której to Wy wybieracie jakimi whisky będziemy się delektować. Nie ma opłaty za wstęp a każdy z uczestników przynosi ze sobą butelkę ciekawej whisky single malt. Ktoś zaraz spyta jaka jest definicja ciekawej whisky? Ile osób tyle definicji więc naprawdę jest spora dowolność a jedynie to o co prosimy by nie była oczywista. Ardbeg 10-letni czy Glenfidich 12-letni to na pewno porządne whisky ale jednak zbyt oczywiste i znane 90% populacji miłośników tego trunku. Butelka nie musi pełna więc jak macie coś ciekawego w barku a jest ponad połowa to jak najbardziej możecie zabrać ze sobą. Koszt butelki około 100Euro.

Dla osób, które takiej butelki nie znajdę przewidujemy składkę 300 zł.

Może znajdzie się jakaś perełka?

To będzie też spotkanie miłośników whisky, gdzie nie będziemy mieli pewnie gotowej prezentacji/planu itp. a ważniejsze będzie samo spotkanie, rozmowa, podsumowanie roku w świecie whisky. Może zaśpiewamy też jaką kolędę 🙂

Nasze początki – młodzi i piękni:)

 

Zgłoszenia wysyłajcie na maila grzegorz@whiskymywife.pl lub wypełniając formularz na końcu wpisu. My też na ten wieczór przygotujemy coś ciekawego i kilka niespodzianek. Ale najważniejsi jesteście WY i to jaką atmosferę zrobicie.

Przybywajcie!

 

Zapraszamy!

 

Whiskybreak to krótkie spotkanie podczas którego w luźnej atmosferze będzie można odpocząć od codziennych trudów degustując dobrą whisky. Pierwszy whiskybreak odbył się 6  lat temu i od tamtej pory zorganizowaliśmy ponad 25 degustacji w tej formule na których spróbowaliśmy ponad 150 whisky słodowych – niektóre na długo zostały w naszej pamięci. Liczba osób, które w nich uczestniczyły przekracza już 500 osób. Jeśli jeszcze nie byłeś to zgłoś się tym razem, jeśli byłeś to nie musimy Cię namawiać tym bardziej, że przyjęta formuła pozwala spróbować kilkunastu różnych whisky i spędzenie naprawdę miłego czasu z osobami, które tak jak TY kochają ten trunek.

    Imię i nazwisko (wymagane)

    Adres e-mail (wymagane)

    Nr telefonu

    Treść wiadomości

    komentarze zamknięte