Regulamin serwisu whiskymywife.pl

Chcemy aby serwis whiskymywife.pl był otwartą przestrzenią dla wszystkich pasjonatów whisky. Miejscem spotkania gdzie można otwarcie wymieniać poglądy i opinię oraz dyskutować za pomocą naszych łamów. Przyświeca nam idea integracji i łączenia tak bliskiego nam środowiska. My z naszej strony nie będziemy krytykować innych serwisów, blogów, ocen i etc., natomiast będziemy sobie pozwalali na wyrażanie własnej opinni, odmiennego zdania w kulturalny sposób. Do takiego postępowania zapraszamy wszystkich.

Poniżej proponujemy zasady, które mają umożliwiść pluralizm światopoglądowy i otwartość na różnice w ocenach whisky.

Zasady ogólne

1. Prosimy o nie używanie wulgaryzmów.
2. Prosimy o nie stosowanie ataków personalnych.
3. Prosimy o nie reklamowanie i nie pisanie o innych trunkach niż single malt czy single grain. Nie interesują nas tzw. blended whisky, wina i etc.
4. Prosimy o nie reklamowanie własnych stron, imprez i degustacji bez porozumienia z właścicielami serwisu.
5. W przypadku nie stosowania się do regulaminu będziemy usuwali posty i komentarze.
6. Serwis ma charakter autorski. Jako jego twórcy pozostawiamy sobie prawo do usuwania komentarzy, wpisów blogowych oraz artykułów bez podania przyczyny.

Blogosfera – Załóż własny blog.

Wszystkich, którzy chcieliby spróbować własnych sił w pisaniu o swojej pasji zapraszamy do założenia własnego bloga w serwisie whiskymywife. Wiemy z doświadczenia jak trudno jest samodzielnie prowadzić blog. Zbyt rzadkie pisanie tekstów sprawia, że staje się on nieatrakcyjny i nieaktualny. Liczymy, że w naszym serwisie znajdzie się conajmniej kilka blogów, które będą siebie nawzajem wspierały. Idea jest taka sama jak np. na portalu natemat.pl Kilka osób prowadzi własne niezależne blogi, które razem układają się w jedną całość i czerpią z efektu synergii.

My ze swojej strony nie będziemy wpływali ani na temat i treść, ani na styl prowadzenia bloga.

Zachęcamy aby blog miał swoją myśl przewodnią, główny temat i artykuły w podobnym stylu, co sprawi, że będzie on spójny oraz będzie się odróżniał od pozostałych.

Prosimy aby blog traktował o whisky typu single malt i rzeczach z nią powiązanych.

Prosimy aby oraz autor stosował się do naszych zasad ogólnych. Założenie bloga oznacza przeczytanie, zrozumienie i zaakceptowanie naszych zasad ogólnych.

Współpraca

Zainteresowanych wspieraniem i rozwijaniem portalu, pisaniem artykułów, publikowaniem zdjęć, notek degustacyjnych i etc. prosimy o kontakt na adres mailowy z krótkim opisaniem swojej propozycji oraz podaniem nr telefonu. Z zainteresowanymi będziemy kontaktowali się w ciągu 1-2 dni. Mail: kontakt(@)whiskymywife.pl

Reklama

Na stronach naszego serwisu będzie istniała możliwość reklamowania swoich pproduktów i usług. Prosimy o kontakt w tej asprawie na adres mailowy z podaniem szczegółów propozycji, wskazaniem reklamowanego produktu lub usługi oraz nr telefonu. Z zainteresowanymi będziemy kontaktowali się w ciągu 1-2 dni. Mail: kontakt(@)whiskymywife.pl

dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *