Whiskybreak – pożegnanie lata

WhiskyBreak.

Informacja o najbliższej degustacji:

TEMAT: Gra o Tron i Przyjaciele

Termin: 20.09.2019 godz. 19.00

Miejsce: Dom Whisky, Nowy Świat, Warszawa

Prosimy o zgłoszenia – liczba miejsc ograniczona do 20.

Destylarnia Lagavulin -pierwsza wyprawa do Szkocji

Oczywiście spróbujemy minimum 6 butelek w tym 2/3 z serii Diageo Gra o Tron. Pełny lin-up będziemy udostępniać na naszym profilu na FB. Nie pytajcie jakie butelki przyniesiemy a pytajcie czy…jeszcze są miejsca 🙂

To będzie luźne spotkanie na którym sprawdzimy najciekawsze wypusty Diageo z Gry o Tron i zestawimy je z innymi ciekawymi butelkami m.in. finiszowanymi po najrzadszej odmianie sherry. Najważniejsi jak zawsze będą goście i atmosfera o którą zadbamy. Porozmawiamy też o festiwalach, nowościach w świecie whisky i po prostu rozluźnimy się po ciężkim tygodniu pracy żegnając ostatnie dni  lata.

Przybywajcie!

WhiskyTour 2018 – czasami trzeba było odpocząć…

 

Whiskybreak to krótkie spotkanie podczas którego w luźnej atmosferze będzie można odpocząć od codziennych trudów degustując dobrą i specjalnie dobraną whisky. Uczestnicy spotkania będ. ą mogli degustować 5.6 różnorodnych whisky, posłuchają opowieści o ich pochodzeniu, historii i produkcji. Razem z prowadzącymi wejdą bogaty świat zapachu i smaku tego trunku. Whiskybreak to również szansa na spotkanie ciekawych ludzi, nawiązanie kontaktów towarzyskich i biznesowych.

Jedna z najlepszych whisky jakie próbowaliśmy…

Podstawowe informacje o degustacjach WhiskyBreak:

Whisky

Podczas spotkania zapewniamy 5 różnorodnych whisky dobranych w taki sposób, aby można było dobrze zobaczyć różnice w smakach i aromatach pomiędzy nimi. Należy spodziewać się whisky specjalnie przez nas dobranych, trzymających przyzwoity poziom, a jednocześnie ogólnodostępnych.

Przebieg

Spotkanie ma mieć luźny charakter, więc nie będzie zbyt długich wywodów na temat produkcji i rodzajów whisky. Chcemy jednak aby spotkanie miało charakter edukacyjny, więc o każdej wybranej whisky chwilę opowiemy. Chętnie odpowiemy na pytania o whisky – rodzajach, rynku, inwestycjach i eksperymentach.

WhiskyToue 2018 – Ardbeg

 

Dla kogo?

Dla osób, które w tym pędzącym świecie, w środku tygodnia chcą i mogą sobie pozwolić na chwilę wytchnienia w doborowym towarzystwie. Spotkanie ma charakter edukacyjny więc poziom zaawansowania nie jest istotny. Zakładamy udział grupy kilkunastu osób.

Relację jednej z poprzednich WhiskyBreak znajdą Państwo tutaj.

W trakcie degustacji w Glenmorangie

Zgłoszenia i koszty

Zgłoszenia przyjmujemy mailowo i telefonicznie. Szczegóły udostępniamy zainteresowanym.

Koszt uczestnictwa w tym wyjątkowym whiskybreak to 200 zł. 

WhiskyBreak to też idealny prezent dla bliskiej osoby. Jeśli chcesz zrobić komuś niespodziankę to szczegóły znajdziesz tutaj. Wykupione zaproszenie jest ważne przez cały 2016 rok tak by obdarowana osoba mogła wybrać optymalny dla siebie termin.

ZAPRASZAMY!

Dołącz już na najbliższe spotkanie:

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres e-mail (wymagane)

  Nr telefonu

  Treść wiadomości

  Prosimy o kontakt:

  Daniel Lichota +48 604 288 171 daniel@whiskymywife.pl

  Grzegorz Nowicki +48 728 323 732 grzegorz@whiskymywife.pl

  Slainte!

  komentarze zamknięte