Premiera DSR 2019 – Zapraszamy na degustację


DSR 2019

19 edycja Diageo Special Releases całkowicie zrywa z przeszłością. Zrywamy więc i my!

DSR 2019 to w naszej opinii powiew nowości i świeżości. Naszym zdaniem będzie stała pod znakiem różnorodności. Od aromatów i smaków całkowicie przypisanych do klasycznych whisky po bourbonie po znacznie mocniejsze uderzania whisky leżakowanych w beczkach po sherry. Jako całość, jako seria, pod tym względem może być najbardziej kompletną smakowo serią od 5-ciu lat.  Od pięciu gdyż od takiego mniej więcej okresu mamy przyjemność degustować DSR w kompletach ;). Być może ze względu na ten zakres aromatów i smaków po raz pierwszy seria wyjdzie w ujednoliconym degustacyjnym komplecie. Celowo piszę degustacyjnym, a nie kolekcjonerskim! Gdyż whisky jest do degustowania.

#zacznijmynanowo #whiskydodegustowania #DSR2019 #EnjoyLife

Zapraszamy na oficjalną premierę w Polsce whisky z serii Diageo Special Releases 2019.

Degustacja whisky odbędzie się w piątek 25 października 2019 roku w godzinach 18.00 – 22.00 w centrum Warszawy. (Miejsce podamy jak tylko zostanie potwierdzone). 

Niezwykła to jest dla nas przyjemność, honor i zaszczyt móc już po raz piąty współorganizować polską premierę tych wspaniałych whisky. Cieszymy się, że na czterech poprzednich wydarzeniach tak licznie degustację odwiedzali zarówno ludzie z branży jak i miłośnicy whisky. Nie ma co ukrywać, że dla każdego możliwość spróbowania pełnego zestawu jest nie lada gratką. Zapraszamy na degustację podczas której oczywiście będziemy mieli przyjemność spróbować wszystkich tegorocznych whisky, ale również podyskutować i wymienić się spostrzeżeniami. Jak zwykle nie zabraknie konkursów z nagrodami, niespodzianek oraz innych atrakcji.

Szczegóły:

Koszt uczestnictwa w degustacji: 380 zł*
W ramach kosztu: degustacja kompletnego zestawu DSR 2019 plus poczęstunek
Miejsce: Centrum Warszawy
Czas trwania: od 18.00 do ok. 22.00
Zgłoszenia: daniel@whiskymywife.pl (zgłoszenia przyjmowane wyłącznie na adres mailowy)

UWAGA: Dostępnych jest wyłącznie 35 miejsc. O udziale w degustacji decyduje kolejność zgłoszeń.

W ramach degustacji whisky z serii Diageo Special Releases 2019 należy spodziewać 9 pozycji. Do tej pory znanych jest tylko 8 z nich:

  1. Cardhu 14 Years Old
  2. Cragganmore 12 Years Old
  3. Dalwhinnie 30 Years Old
  4. Lagavulin 12 Years Old
  5. Mortlach 26 Years Old
  6. Pittyvaich 29 Years Old
  7. Talisker 15 Years Old
  8. The Singleton of Glen Ord 18 Years Old
  9. ?

Więcej o szczegółach poszczególnych butelek będziemy odkrywali na stronie wydarzenia na naszym oficjalnym fanpage: https://www.facebook.com/events/2613220048906435/

 

komentarze zamknięte