Whiskybreak o….whiskytour 2018

 

WhiskyBreak.

Informacja o najbliższej degustacji:

Termin: 26.10.2018 godz. 19.00

Temat: WhiskyTour 2018

Miejsce: Ponownie spotykamy się w Dom Whisky, przy Nowym Świecie w Warszawie. Dziękujemy za gościnę.

Prosimy o zgłoszenia – liczba miejsc ograniczona do 20.

WhiskyTour 2018 – uczestnicy pod Lagavulin

 

Oczywiście przy okazji spróbujemy minimum 6 butelek, większości przywiezionych ze Szkocji. Obserwujcie nasz profil na facebook bo tam co kilka dni będziemy prezentować co nas czeka, Będzie naprawdę mega ciekawie.

WhiskyTour 2018 – czasami trzeba było odpocząć…

W tym roku wyjazd był wyjątkowo udany i najdłuższy w historii. Odwiedziliśmy wszystkie destylarnie na Islay a także Springbank i Glengoyne. Przygód mieliśmy sporo a wedle wstępnych wyliczeń spróbowaliśmy ponad 100 różnych whisky słodowych – w tym prawie 30 prosto z beczki! O tym wszystkim podzielimy się z Wami na tradycyjnej degustacji whiskybreak. Zapraszamy.

WhiskyTour 2018 – nie tylko whisky człowiek żyje….

Whiskybreak to krótkie spotkanie podczas którego w luźnej atmosferze będzie można odpocząć od codziennych trudów degustując dobrą i specjalnie dobraną whisky. Uczestnicy spotkania będą mogli degustować 5 różnorodnych whisky, posłuchają opowieści o ich pochodzeniu, historii i produkcji. Razem z prowadzącymi wejdą bogaty świat zapachu i smaku tego trunku. Whiskybreak to również szansa na spotkanie ciekawych ludzi, nawiązanie kontaktów towarzyskich i biznesowych.

Whiskybreak 2018 – prawie 30 whisky spróbowanych z beczek…

Podstawowe informacje o degustacjach WhiskyBreak:

Whisky

Podczas spotkania zapewniamy 5 różnorodnych whisky dobranych w taki sposób, aby można było dobrze zobaczyć różnice w smakach i aromatach pomiędzy nimi. Należy spodziewać się whisky specjalnie przez nas dobranych, trzymających przyzwoity poziom, a jednocześnie ogólnodostępnych.

Przebieg

Spotkanie ma mieć luźny charakter, więc nie będzie zbyt długich wywodów na temat produkcji i rodzajów whisky. Chcemy jednak aby spotkanie miało charakter edukacyjny, więc o każdej wybranej whisky chwilę opowiemy. Chętnie odpowiemy na pytania o whisky – rodzajach, rynku, inwestycjach i eksperymentach.

WhiskyToue 2018 – Ardbeg

Edukacja

Dlaczego whisky single malt pijemy w kieliszkach? Jak powinna wyglądać profesjonalna degustacja? Czym się róźni whisky blended od słodowej i dlaczego degustujemy tylko tą drugą? Dlaczego niektóre butelki whisky single malt są kupowane za 100000$? Na te i wiele innych pytań odpowiemy.

Dla kogo?

Dla osób, które w tym pędzącym świecie, w środku tygodnia chcą i mogą sobie pozwolić na chwilę wytchnienia w doborowym towarzystwie. Spotkanie ma charakter edukacyjny więc poziom zaawansowania nie jest istotny. Zakładamy udział grupy kilkunastu osób.

Relację jednej z poprzednich WhiskyBreak znajdą Państwo tutaj.

WhiskyTour 2018 – były też momenty zachwytu nad przyrodą…

Zgłoszenia i koszty

Zgłoszenia przyjmujemy mailowo i telefonicznie. Szczegóły udostępniamy zainteresowanym.

Koszt uczestnictwa w tym wyjątkowym whiskybreak to 200 zł. 

 

WhiskyBreak to też idealny prezent dla bliskiej osoby. Jeśli chcesz zrobić komuś niespodziankę to szczegóły znajdziesz tutaj. Wykupione zaproszenie jest ważne przez cały 2016 rok tak by obdarowana osoba mogła wybrać optymalny dla siebie termin.

WhiskyTour 2018 – Bowmore i cała załoga

Dołącz już na najbliższe spotkanie:

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres e-mail (wymagane)

  Nr telefonu

  Treść wiadomości

   

  Prosimy o kontakt:

  Daniel Lichota +48 604 288 171 daniel@whiskymywife.pl

  Grzegorz Nowicki +48 728 323 732 grzegorz@whiskymywife.pl

  Slainte!

  ZAPRASZAMY!!!

  komentarze zamknięte