Spotkajmy się … SingleMalt.pl obchodzi 10 lat.

Serdecznie zapraszamy wszystkich naszych sympatyków na spotkanie z okazji 10-lecia SingleMalt.pl. Przy tej okazji singlemalt.pl obchodzi World Whisky Day i organizuje swoją imprezę. Dlaczego w tej kolejności? To znaczy dlaczego my podkreślamy 10-lecie singlemalt.pl, a nie WWD? 😉

Dla nas to pierwsze ma znacznie większe znaczenie. Prowadzić z sukcesem sklep z whisky przez 10 lat w Polsce to samo w sobie jest już sukces. A jeśli robią to ludzie z pasją, którzy prawdziwie kochają whisky, a nie tylko zwietrzyli na tym interes to naprawdę należy się im szacunek. Przynajmniej z naszej strony i mam nadzieję, że ze strony naszych sympatyków również. Pozwolę sobie wspomnieć, że z Wiktorem mieliśmy przyjemność być na niejednym festiwalu w Europie (Londyn, Berlin, Limburg) i spróbować niejednego Dream Drama!

Pozwólcie więc, że powiemy:

Marto i Wiktorze, przyjmijcie nasze najlepsze życzenia z okazji 10-lecia sklepu singlemalt.pl. Życzymy Wam również sukcesów na polu biznesowym i prywatnym przez kolejne dziesiątki lat oraz nieustającej pasji do Whisky i miłości do siebie nawzajem! 

Z tej okazji zapraszamy wszystkich naszych sympatyków na toast z okazji 10-lecia SingleMalt.pl, który wzniesiemy oczywiście nietuzinkową whisky podczas spotkania w dniu 19 maja 2018 o godz. 18.30. Na pewno odnajdziecie nas z łatwością. 😉

Daniel i Grzegorz, WhiskyMyWife.

P.S. Ze względu na rodzinne obowiązki ekipę WhiskyMyWife będzie reprezentował tylko Daniel. Uprzejmie przepraszamy za nieobecność Grzesia.

P.S. Impreza organizowana przez singlemalt.pl z okazji 10-lecia i World Whisky Day odbędzie się w godzinach 11.00 – 20.00 w Eurocentrum, Al. Jerozolimskie 134, Warszawa. Szczegóły na temat imprezy znajdziecie tu.

Zapraszamy do lektury wywiadu z Martą i Wiktorem z przed ładnych kilku lat 😉 TU

dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *