Degustacje otwarte

Zapraszamy na organizowane przez nas degustacje.

Już wkrótce w tym miejscu będziemy ogłaszali i zapraszali na organizowane przez nas degustacje.

Dlaczego warto?
Degustacje whisky single malt to podróż w nieznane, odkrywanie smaków i zapachów. Zabawa w skojarzenia – wpływ na to co czujemy ma wpływ czułość naszych kubków smakowych, wrażliwość nosa a przede wszystkim nasze doświadczenie. Bo czy ktoś może odkryć zapach podkładów kolejowych jeśli nie przechodził latem w poprzek torów czy można poczuć zapach starych książek jeśli się ich nie czytało lub czy można wyróżnić smak oranżady w proszku jeśli się jej nie jadło za młodu? Te i setki innych smaków, zapachów można znaleźć w whisky słodowej. Niektóre połączenia są niesamowite i nie do powtórzenia przy degustacji innych rodzajów alkoholu.
Serdecznie zapraszamy na tą przygodę w której będziemy towarzyszyć i pomagać.

Ile to kosztuje?
Koszt udziału w standardowej degustacji w zależności od dostępnej whisky wyniesie od 150 do 250 zł. W cenie degustacji oprócz whisky opowiemy o historii tego trunku, o procesie produkcji, szkle w jakim się ja pije czy różnicach między nimi. Zaznajomimy tez wszystkich z profilami smaku. W trakcie degustacji będziemy pokazywać nasze zdjęcia z wypraw do poszczególnych destylarni by mogli Państwo poczuć się jak w Szkocji. Na samym końcu każdej degustacji zabawimy się w blind tasting by poprzez smak i zapach odkryć co za whisky pijemy, z jakiego regionu, jaki wiek i w jakiej beczce była przechowywana. Zrobimy wszystko co w naszej mocy w trakcie degustacji by mogli Państwo jak najwięcej powiedzieć o pitym trunku i by każdy z uczestników mógł efektywnie dalej poznawać ten świat, który my szczerze kochamy.
W razie chęci wzięcia udziału w degustacji bądź dowiedzenia się więcej prosimy o kontakt.

Degustacje VIP.
Między innymi dlatego założyliśmy tę stronę, by dzięki niej odnajdywać miłośników i koneserów whisky, z którymi razem będziemy sięgali po górna półkę jakościową, licząc się z wyższymi kosztami. Niektóre butelki są zdecydowanie za drogie by kupić je w 1 osobę. Ale wiele kultowych edycji whisky jest do ściągnięcia dla 7-14 śmiałków. Koszty i menu ustalane są każdorazowo indywidualnie.  

Zapraszamy do kontaktu.

komentarze zamknięte