Kieliszki degustacyjne whiskymywife / świąteczna promocja

Brakuje Wam prezentu dla bliskiej osoby??

Jeśli tak to zapraszamy do zapoznania się z kieliszkami Whiskymywife i do ich zakupu. Idealne do degustacji tego trunku a tym samym na prezent dla bliskiej osoby! Tym bardziej, że na święta przygotowaliśmy specjalną promocję.

Promocja ważna do 24.12.2015.

Wysyłka kurierem natychmiastowa po otrzymaniu zamówienia – możliwy odbiór bezpośredni na terenie Warszawy.

 

Kieliszki degustacyjne

Profesjonalny kieliszek do degustacji …

Do degustacji whisky słodowej potrzebny jest fachowy kieliszek, który dobrze zbiera zapach, wygodnie się go trzyma i jest zrobiony z dobrej jakości przejrzystego szkła. Nie tak łatwo w Polsce dostać dobre kieliszki do degustacji i dlatego wychodzimy naprzeciw tym oczekiwaniom. Wprowadzamy do sprzedaży firmowane naszym logo kieliszki do degustacji. Jest to kieliszek zbliżony kształtem do szkła używanego w jednej z najlepszych destylarni świata czyli w Ardbeg. Dodatkowo kieliszek sygnowany logo portalu whiskymywife.pl posiada podziałkę z zaznaczaniem 20 i 40 ml.

Kieliszków whiskymywife nie może zabraknąć na świątecznym stole a także pod… choinką!

 

Kieliszki Whiskymywife - idealny prezent pod choinkę.

Kieliszki Whiskymywife – idealny prezent pod choinkę.

 

Kieliszki do whisky

Kieliszki do whisky

… to cegiełka na rozwój serwisu.

Serwis Whiskymywife.pl tworzymy z miłości do whisky i Szkocji nie szczędząc ani czasu ani zasobów. Tworząc serwis dokładamy wszelkich starań dbając o jego jakość i atrakcyjny wygląd. Serwis jest prezentem od miłośników whisky dla miłośników whisky. Postanowiliśmy wprowadzić do sprzedaży kieliszki degustacyjne, które dla nas są cegiełkami na rozwój serwisu. Cały dochód ze sprzedaży kieliszków-cegiełek zostanie przeznaczony na ten właśnie cel.

mccoyGrzegorz: W swoim życiu piliśmy z różnych rodzajów kieliszków i poniższy projekt naszym zdaniem jest najbardziej optymalny i uniwersalny. Pasuje do degustacji ostrych, torfowych trunków jak i delikatnych, owocowych whisky. Dobrze zbiera zapach, wygodnie się trzyma a także ma szeroką nóżkę, która daje gwarancję stabilności. Niepowtarzalną zaletą jest też logo wydrukowana na niej.

danielDaniel: To co cenimy sobie najbardziej w degustowaniu whisky to chwila spokoju i oderwania się od codzienności oraz możliwość podróży w świat zdumiewających smaków i zapachów. Wszystko czego nam potrzeba aby wybrać się w tę podróż to kilka kropel dobrej whisky oraz kieliszek, dzięki któremu wydobędziemy z niej całą tajemnicę.

Zapraszamy do degustowania. Zapraszamy do zakupu kieliszków – cegiełek i wsparcia rozwoju serwisu Whiskymywife.pl

Kieliszki do Whisky single malt

Propozycje zakupu – dwa warianty:

Kieliszki do whisky single malt Wariant I – podstawowy:

Dwa kieliszki degustacyjne whiskymywife. W prezencie niespodzianka* do pierwszej degustacji o objętości ok. 20ml.

Koszt tego wariantu to 89 zł. brutto zamiast 99 zł brutto. W cenie zawarty jest koszt wysyłki na terenie Polski.

Kieliszki degustacyjne Wariant IIrekomendowany:

To wariant zakupu 4 kieliszków, do których dodajemy 2 kolejne gratis oraz 2 niespodzianki degustacyjne po 20 ml każda.

Koszt tego wariantu wynosi 189 zł. brutto zamiast 199 zł brutto.

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres e-mail (wymagane)

  Nr telefonu

  Treść wiadomości

   

  Kieliszki do whiskyNiespodzianka i konkurs.

  Każdorazowo jako niespodziankę degustacyjną wybierzemy whisky na bardzo przyzwoitym poziomie. Taką, która pozwoli delektować się zapachem, smakiem oraz finishem. Każda niespodzianka będzie ręcznie numerowana. Nie zdradzimy jakiego typu whisky jest w środku.

   

  Z niespodzianką wiąże się też konkurs związany z pytaniem jaka whisky tam przelaliśmy. Oczywiście nagroda w przypadku właściwej odpowiedzi będzie godna! Konkursy będą odbywały się co jakiś czas na portalu Whiskymywife.pl oraz profilu na facebooku.

  Zainteresowanych zakupem kieliszków degustacyjnych prosimy o kontakt: kontakt@whiskymywife.pl

  Grzegorz: 728 323 732

  Daniel: 604 288 171

  komentarze zamknięte