V Ogólnopolski Salon Win i Alkoholi M&P

Już 16 października w warszawskiej Fortecy przy ul Zakroczymskiej 12 odbędzie się V Ogólnopolski Salon Win i Alkoholi M&P. To znakomita okazja dla wszystkich koneserów dobrych trunków by spotkać się z wieloma producentami i spróbować  ich  produktów.

Goście będą mogli zdegustować wina z niemal całego świata, szkockie i japońskie whisky Single Malt, amerykańskie bourbony, koniaki, rumy i wiele innych.

Jak sama nazwa wskazuje nie jest to event skierowany tylko i wyłącznie do  pasjonatów whisky single malt, mimo to jest to dobra okazja by zarezerwować sobie czas i dołączyć do spotkania.

Dlaczego?

Uczestnicy będą mogli spróbować wiele rodzajów whisky single malt  a także spotkać przedstawicieli destylarni takich jak Benriach czy Glendronach. Już to powinno być zachęcające bo obie należą w ostatnich latach do topowych destylarni w Szkocji szczególnie dzięki bardzo starannemu doborowi beczek w których leżakuje destylat. Na festiwalu na pewno będą dostępne także whisky Kilchoman, Springbank a także szeroka oferta whisky z Japonii (Nikka, Yoichi). Dodatkowym plusem będzie możliwość kupno butelki whisky w atrakcyjnych cenach. A jak ktoś nie samą whisky żyję to tym bardziej będzie zadowolony. Impreza odbywa się od 13 do 21 ale ostatni goście będą wpuszczani o 19:00.

Jest to event zamknięty ale dla naszych czytelników mamy kilka wolnych zaproszeń. Proszę o kontakt osoby chętne by dołączyć: kontakt@whiskymywife.pl

Organizatorem jest firma M&P, która posiada sieć sklepów z alkoholami. Posiada szeroki wybór ekskluzywnych i bardzo ciekawych whisky single malt. Więcej informacji dostępne tutaj.

 

Zdjęcia z przed roku:

1

2
mccoy

komentarze zamknięte