Whiskybreak czyli wieczór w doborowym towarzystwie

IMG_5517 (1280x853)

Bowmore Sea Dragon – kolekcjonerski i inwestycyjny.

WhiskyBreak – 18.12.2014. Temat: Inwestowanie w Whisky.

To krótkie spotkanie w środku tygodnia podczas którego w luźnej atmosferze będzie można odpocząć od codziennych trudów degustując dobrą i specjalnie dobraną whisky.

Uczestnicy spotkania będą mogli degustować 5 różnorodnych whisky, posłuchają opowieści o ich pochodzeniu, historii i produkcji. Razem z prowadzącymi wejdą bogaty świat zapachu i smaku tego trunku.

Whiskybreak to również szansa na spotkanie ciekawych ludzi, nawiązanie kontaktów towarzyskich i biznesowych.

Spotkanie odbędpure sky clubzie się w nowym miejscu – Pure Sky Club – Klub biznesowy zlokalizowany na 22 piętrze Złotych Tarasów. (https://www.pureskyclub.com)

W końcu przypadkowi ludzie whisky nie degustują…

 

IMG_2158 (1024x683)

Tobermory z 1972 roku – doskonała lokata kapitału?

Tym razem temat przewodni to Inwestowanie w whisky. 

Uczestnicy spotkania zagrają w grę inwestycyjną, będą mogli inwestować wirtualne środki w realne butelki i zobaczyć jak ich wartość zmienia się na przestrzeni czasu. Jednocześnie zostaną wprowadzenie w podstawy związane z inwestowaniem whisky.

Czy można sobie wyobrazić lepsze miejsce na spotkanie o inwestowaniu w whisky niż piękna sala z panoramą Warszawy?

Koszt uczestnictwa w spotkaniu wynosi 200 zł.

 

Whisky

Podczas spotkania zapewniamy 5 różnorodnych whisky dobranych w taki sposób, aby można było dobrze zobaczyć różnice w smakach i aromatach pomiędzy nimi. Należy spodziewać się whisky specjalnie przez nas dobranych, trzymających przyzwoity poziom, a jednocześnie ogólnodostępnych.

Podczas najbliższego whiskybreak’u spróbujemy whisky z destylarni, które odwiedzaliśmy w tym roku. Jakie? To można wyczytać w naszych relacjach z wizyty.

Przebieg

Spotkanie ma mieć luźny charakter, więc nie będzie zbyt długich wywodów na temat produkcji i rodzajów whisky. Chcemy jednak aby spotkanie miało charakter edukacyjny, więc o każdej wybranej whisky chwilę opowiemy. Chętnie odpowiemy na pytania o whisky – rodzajach, rynku, inwestycjach i eksperymentach.

Edukacja

Dlaczego whisky single malt pijemy w kieliszkach? Jak powinna wyglądać profesjonalna degustacja? Czym się róźni whisky blended od słodowej i dlaczego degustujemy tylko tą drugą? Dlaczego niektóre butelki whisky single malt są kupowane za 100000$? Gdzie jest wytwarzana najlepsza whisky i czemu w Szkocji?:)

Na te i inne pytania odpowiemy w trakcie spotkania.

Dla kogo?

Dla osób, które w tym pędzącym świecie, w środku tygodnia chcą i mogą sobie pozwolić na chwilę wytchnienia w doborowym towarzystwie. Spotkanie ma charakter edukacyjny więc poziom zaawansowania nie jest istotny. Zakładamy udział grupy kilkunastu osób.

Zgłoszenia i koszty

Zgłoszenia przyjmujemy mailowo i telefnicznie. Szczegóły udostępniamy zainteresowanym.

Koszt uczestnictwa w degustacji 18 września wynosi:

200 zł przy zgłoszeniach do końca 14 grudnia 2014r., oraz zgłoszeniu 2 lub więcej osób.

250 zł przy zgłoszeniach w okresie 14 – 18 grudnia.

 

Prosimy o kontakt:

Daniel Lichota      +48 604 288 171 daniel@whiskymywife.pl

Grzegorz Nowicki   +48 728 323 732 grzegorz@whiskymywife.pl

Slainte!

Poniżej zaproszenie do pobrania:

whiskybreak zaproszenie

 

dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *