Zaproszenia do udziału w WhiskyBreak – prezent idealny

Jeśli chcesz sprawić oryginalny prezent bliskiej osobie to ta propozycja jest dla Ciebie. Stworzyliśmy ekskluzywne zaproszenie na jedną z naszych degustacji typu WhiskyBreak. Każde zaproszenie jest umieszczone w pięknej kopercie i idealnie nadaje się na prezent dla bliskiej nam osoby na przykład z okazji świąt!

Wysyłamy zaproszenia pod wskazany adres błyskawicznie kurierem – możliwy też odbiór osobisty w Warszawie.

 

Zaproszenie na WhiskyBreak

Zaproszenie na WhiskyBreak

 

Dla kogo prezent może być miłą niespodzianką?

– dla osób interesujących się whisky

– dla osób lubiących spotkania przy kieliszku ekskluzywnego alkoholu

– dla osób chcących się dowiedzieć więcej o whisky słodowej

– dla osób, którzy przy okazji luźnego spotkania chcą poznać ciekawych ludzi

– dla kluczowych klientów firmy

 

Zaproszenie może być wykorzystane do końca grudnia 2016 roku. Każda z degustacji ma główny temat przewodni. W grudniu jest to inwestowanie w whisky, w lutym opowiemy więcej o  niezależnymi botlerach (independent bottlers) czyli firmach, które kupują beczki z whisky i sami je butelkują. Planujemy też porównaniem ekskluzywnych whisky single malt z whisky typu blended czy dokładniejszym poznaniem whisky z Japonii przez niektórych uważanej za 6 region…Szkocji.

W razie pytań czy chęci zamówienia zaproszenia prosimy o kontakt:

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres e-mail (wymagane)

  Nr telefonu

  Treść wiadomości

   

  WhiskyBreak to krótkie spotkanie w środku tygodnia, podczas którego w luźnej atmosferze będzie można odpocząć od codziennych trudów, degustując dobrą i specjalnie dobraną whisky. W końcu przypadkowi ludzie nie degustują whisky.

  Spotkanie odbędpure sky clubzie się w nowym miejscu – Pure Sky Club – Klub biznesowy zlokalizowany na 22 piętrze Złotych Tarasów. (https://www.pureskyclub.com)

   

  Miejsce jest niezwykłe i każdy to przyzna wchodząc do Pure Sky Clubu – widok  z 22 piętra na panoramę Warszawy zapiera dech w piersiach.

   

  Whisky

  Podczas spotkania zapewniamy 5 różnorodnych whisky dobranych w taki sposób, aby można było dobrze zobaczyć różnice w smakach i aromatach pomiędzy nimi. Należy spodziewać się whisky specjalnie przez nas dobranych, trzymających przyzwoity poziom, a jednocześnie ogólnodostępnych.

  Podczas najbliższego whiskybreak’u spróbujemy whisky z destylarni, które odwiedzaliśmy w tym roku. Jakie? To można wyczytać w naszych relacjach z wizyty.

  Przebieg typowego spotkania 

  Spotkanie ma mieć luźny charakter, więc nie będzie zbyt długich wywodów na temat produkcji i rodzajów whisky. Chcemy jednak aby spotkanie miało charakter edukacyjny, więc o każdej wybranej whisky chwilę opowiemy. Chętnie odpowiemy na pytania o whisky – rodzajach, rynku, inwestycjach i eksperymentach.

  WB3

  Edukacja

  Dlaczego whisky single malt pijemy w kieliszkach? Jak powinna wyglądać profesjonalna degustacja? Czym się róźni whisky blended od słodowej i dlaczego degustujemy tylko tą drugą? Dlaczego niektóre butelki whisky single malt są kupowane za 100000$? Gdzie jest wytwarzana najlepsza whisky i czemu w Szkocji?:)

  Na te i inne pytania odpowiemy w trakcie spotkania.

  Dla kogo?

  Dla osób, które w tym pędzącym świecie, w środku tygodnia chcą i mogą sobie pozwolić na chwilę wytchnienia w doborowym towarzystwie. Spotkanie ma charakter edukacyjny więc poziom zaawansowania nie jest istotny. Zakładamy udział grupy kilkunastu osób.
  Zgłoszenia i koszty

  Zgłoszenia przyjmujemy mailowo i telefonicznie. Szczegóły udostępniamy zainteresowanym.

  Wysyłamy kurierem gratis – możliwy też odbiór osobisty w Warszawie.

  Koszt zaproszenia jednoosobowego: 190 zł.

  Koszt zaproszenia dwuosobowego: 360 zł.

   

   

  Zainteresowane osoby prosimy o kontakt:

  Grzegorz Nowicki +48 728 323 732 grzegorz@whiskymywife.pl

  Daniel Lichota +48 604 288 171 daniel@whiskymywife.pl

   

   

  Zaproszenie na WhiskyBreak - do wykorzystania do połowy 2015 roku

  Zaproszenie na WhiskyBreak – do wykorzystania w 2015 roku

   

  ZAPRASZAMY

  ZAPRASZAMY

  mccoy

  daniel

  komentarze zamknięte