I KONKURS rostrzygnięty – Whisky Live Warsaw

Dokładnie o 20:10 5 października moja wylosowaliśmy pierwszego zwycięzcę konkursu organizowanego przez nasz portal. Prawidłowych odpowiedzi było prawie 20  co niezmiernie nas cieszy. Okazało się, że ślepy los (który był reprezentowany przez moją żonę) wskazał na… Katarzynę Banaś.

Pani Katarzyna napisała do nas kilkanaście minut przed końcem konkursu więc tym razem ostatni byli pierwszymi. GRATULUJEMY! – Prosimy o kontakt w celu odbioru nagrody.

Dla porządku pytaliśmy o destylarnie Kavalan, którą będzie reprezentował na Master Class Ian Chang a na WhiskyLegend w tym roku Kavalan zajął miejsce na najniższym stopniu podium. A konkurencje miał niesamowitą:)

Szczegóły pierwszego konkursu, który zakończył się 5 października:

Nasz portal whiskymywife.pl jest patronem medialnym bardzo ciekawego wydarzenia jakie będzie miało miejsce w Warszawie już 10-11 października. To bez wątpienia jedno z  najważniejszych wydarzenie dla miłośników whisky single malt. Już zeszłoroczna edycja była ciekawa a tym razem wedle słów organizatora Jarosław Buss będzie jeszcze lepiej – osobiście w to wierzymy i będziemy uczestniczyć w tym festiwalu w trakcie całego weekendu. Zachęcamy także wszystkich uczestników by do nas dołączyli – zakup biletu to koszt tylko 95 zł. na dwa dni i dostępne są tutaj.

Materclass z 2014 roku w trakcie fstiwalu

Materclass z 2014 roku w trakcie fstiwalu

WLW_logo_2015

Już w tej cenie znajdziecie wiele bardzo ciekawych whisky do spróbowania i spotkacie wiele fascynujących osób. Ale bilet można też…wygrać.

Dziś pierwszy z kilku konkursów. Na zwycięzców czeka 2-osobowy bilet na festiwal a także bilet na jeden z naszych degustacji typu WhiskyBreak

Jest o co walczyć  – zachęcamy! Co zrobić by wziąć udział w konkursie?

Odpowiedzieć na dosyć proste pytania:

1. Jaka destylarnia należy do King Car Group?

2. Kto będzie prowadził Masterclass związanym z tą destylarnią?

3. Które miejsce butelka z tej destylarni zajęła na WhiskyLegend w tym roku?

Na te wszystkie pytania znajdziecie odpowiedzi na stronie WLW i naszym portalu. Ta whisky oczywiście jest dostępna w sklepach głównego organizatora czyli w sieci Ballantines.

Osobiście nie ukrywamy, że to było jedno z większych naszych zaskoczeń w trakcie zeszłorocznego festiwalu.

Więc trzy odpowiedzi plus 2 zdania o Waszym doświadczeniu z whisky proszę przesłać na adres: kontakt@whiskymywife.pl . Czekamy do godz. 20:00 w poniedziałek 5 października.

Wśród prawidłowych odpowiedzi wylosujemy jednego zwycięzcę.

 

Zachęcamy – POWODZENIA!

Daniel Lichota na zeszłorocznym festiwalu z naszymi czytelnikami

Daniel Lichota na zeszłorocznym festiwalu z naszymi czytelnikami

mccoy

daniel

komentarze zamknięte