Degustacja dla czytelników Whiskymywife

Już w najbliższą środę 20 maja zapraszamy  czytelników naszego portalu na degustację niespodziankę organizowaną przez Whiskymywife. Będzie to okazja by poznać się, wymienić doświadczeniami a przede wszystkim napić się dobrej (mamy taką nadzieję ) whisky single malt.

WhiskyLegend_2015 - 150

Uczestnicy spotkania spróbują 5 różnych trunków, które wraz z uczestnikami będziemy chcieli profesjonalnie ocenić wedle skali jaką stosujemy. Cały artykuł na ten temat znajdą Państwo tutaj.

Opowiemy też o Szkocji, destylarniach a także naszych wyprawach przeszłych i tych przyszłych. Wspomnimy też o naszej ostatniej wyprawie do Limburga – ogólnie będzie to czas spędzony intensywnie.

Daniel i Grzegorz

Daniel i Grzegorz w Limburgu

To spotkanie to również szansa na spotkanie ciekawych ludzi, nawiązanie kontaktów towarzyskich i biznesowych.

W końcu przypadkowi ludzie whisky nie degustują…

Co trzeba zrobić by dołączyć?

Wysłać maila na kontakt@whiskymywife.pl i napisac kilka słów o sobie w kontekście whisky single malt.

Termin: środa 20.05.2015 o godz. 20:00

Spotkanie odbędpure sky clubzie się w nowym miejscu – Pure Sky Club – Klub biznesowy zlokalizowany na 22 piętrze Złotych Tarasów.

Oprócz doborowego towarzystwa naszych gości i wyśmienitej whisky, organizujemy naszą degustacje w profesjonalnym klubie, zrzeszającym ludzi biznesu, świata polityki i rozrywki.

Widok na Pure Sky Club i panoramę Warszawy - umiejscowienie klubu na 22 piętrze (tam gdzie są zapalone wszystkie światła)

 

 

Wejście do Pure Sky Club

 

ZAPRASZAMY!

Limburg 2015 32

 

 

mccoy

daniel

komentarze do “Degustacja dla czytelników Whiskymywife”

  1. Michał pisze:

    Dziękuję za wczorajsze spotkanie! Może następny Whisky Break pod znakiem Kilchomana?;)