Kalendarz degustacji whisky.

IMG_8877

Kalendarium Whisky – degustacje i spotkania – co gdzie i kiedy w Polsce i w Europie.

Tworząc niniejsze kalendarium przyświeca nam idea zebrania w jednym miejscu informacji o imprezach dla miłośników whisky w Polsce i Europie. Szczególnie będziemy chcieli informować o takich wydarzeniach, które mają formułę otwartą i można wziąć w nich udział.

Zapraszamy do współtworzenia tego działu, informowania nas mailowo (info@whiskymywife.pl ) lub w komentarzach pod niniejszym wpisem o organizowanych przez Was czy znanych Wam imprezach. Zapraszamy!

 

Kalendarium degustacji whisky.

25.09.2015r.
Warszawa, WhiskyBreak – Whisky ze świata.

Whiskybreak to formuła dwugodzinnych, luźnych spotkań z elementami networkingu biznesowego. Podczas tych degustacji próbujemy  nowe, nie znane nam oraz wchodzące na rynek whisky.  W ramach tej wrześniowej edycji należy spodziewać się różnych ciekawych whisky ze świata m. in. z Tajwanu, Japonii, Islandii czy Irlandii.

 

3-4.10.2015r.
Londyn, WhiskyShow,

W zeszłym roku byli nasi wysłannicy. Na uwagę zasługują dwa elementy: 1. Masterclass Brory oraz 2. Karuizawa dla WhiskyShow. Jeśli w tym roku będzie chociaż jeden z tych elementów powtórzony, to postaramy się pojechać. https://www.whiskyshow.com

 

10 – 11.10.2015r.
Warszawa, Whisky Live Warsaw. Polecamy!

Impreza, której w Polsce rekomendować nie trzeba. W tym roku zmienia szyld z Warsaw Whisky fest na Whisky Live Warsaw więc i nasze oczekiwania rosną. Czy w nowej szacie uda się powtórzyć zeszłoroczny sukces? Trzymamy kciuki i jesteśmy pewni, że tak.

https://www.whiskylivewarsaw.com/pl/2015/aktualnosci

Nasza relacja z poprzedniego roku znajduje się TU. 

 

23.10.2015r.
Warszawa, WhiskyBreak  – Odkrywamy Szkocję

W ramach tego WhiskyBreak opowiemy najciekawsze historie z naszego wyjazdu do Szkocji. Obejrzymy nagrane filmy oraz najciekawsze zdjęcia. Będziemy degustowali whisky z destylarni w których byliśmy, oraz z tych do których się wybieramy. Opowiemy o naszych planach na WhiskyTour 2016.

 

14.11.2015r.
Warszawa, WhiskyNight

Kolejna edycja tej całodziennej degustacji dla miłośników whisky. Tym razem każdy z uczestników przynosi własną butelkę (o minimalnym koszcie ok. 100 euro) oraz partycypuje w kosztach organizacyjnych (ok. 200 zł na salę, 3 posiłki, wodę, kawę, herbatę, oraz sprawy organizacyjne). Propozycje uczestników odnośnie whisky powinny być przez nas zaakceptowane – dbamy o to aby pozycje się nie powielały oraz aby to były nowe, nieznane nam wcześniej whisky.

Zaczynamy o godz. 14.00 wspólnym lunchem i kończymy ok. 23.00.

Relacja z poprzedniego WhiskyNight znajduje się TU.

 

10.12.2015r.
Warszawa, WhiskyBreak – Kolekcjonowanie Whisky 

Whiskybreak to formuła dwugodzinnych, luźnych spotkań z elementami networkingu biznesowego. Podczas tych degustacji próbujemy  nowe, nie znane nam oraz wchodzące na rynek whisky. W ramach tej edycji ponownie poruszymy kwestie związane z budowaniem kolekcji whisky. Grudniowe WhiskyBreak to nieformalne urodziny naszego portalu oraz działalności. Uczestnicy będą mogli wybrać niektóre z degustowanych pozycji. 😉 Zapraszamy

 

05.03.2016r.
Warszawa, WhiskyLegend

Kolejna edycja naszej najlepszej degustacji organizowanej tylko raz w roku. Tym razem temat degustacji brzmi: Legendy z zamkniętych destylarni. W ramach tego tematu na stole pojawi się 5-6 pozycji Port Ellen, w tym również dziesiąta oficjalna edycja – jedna z najlepiej ocenianych PE. Ponadto na stole pojawią się m. in. whisky z destylarni: Brora, St. Magdalene, Imperial, Glenury Royal. Jeśli się uda, to będzie również Karuizawa.

Uwaga – ilość miejsc na degustację jest ograniczona. Zainteresowanych prosimy o kontakt i wczesne rezerwacje. Szczegóły dotyczące imprezy przesyłamy mailem. 

Relacja z degustacji WhiskyLegend 2015 znajduje się TU.

 

23-34.04.2016r.
Limburg, WhiskyFair,

Naszym zdaniem najciekawszy europejski Festiwal Whisky. Zdecydowanie warto go odwiedzić i zaplanować ten wyjazd z dużym wyprzedzeniem. Nasza relacja z festiwalu z tego roku znajduje się TU.  My jak zwykle się tam udajemy. W 2016 roku jedziemy busem i mamy 6 wolnych miejsc – Zapraszamy. Zainteresowanych wspólnym wyjazdem prosimy o pilny kontakt, gdyż już teraz rezerwujemy noclegi. Wyjeżdżamy wczesnym ranem 22.04 i wracamy późnym wieczorem 25.04.2016r.

 

 

 

 

daniel

P.S. Jeszcze raz zapraszam do informowania nas o organizowanych degustacjach w formule otwartej.

 

 

 

komentarze do “Kalendarz degustacji whisky.”

  1. Daniel pisze:

    Panie Wojtku, Impreza dodana. Życzymy udanego spotkania i krótką informację jak się udało. Pozdrawiam

  2. CIECHAN-IMPEX pisze:

    Dziękujemy za udział i odwiedzanie naszego stoiska na Whisky Live Warsaw 2015. Gratulujemy zwycięzcom konkursów.
    Festiwal zasługuje na miano światowej klasy.Polecamy wszystkim koneserom whisky.